Nejoblíbenější pánské spodní prádlo jsou trenky. Přečtěte si proč!

0
350

Slipy, boxerky, nebo trenýrky? Právě tyto tři střihy pánského spodního prádla tvoří základ současné nabídky. Zdaleka nejvíce mužů však preferuje právě poslední zmíněnou variantu – trenýrky. Proč je tak miluji? Důvodu se najde víc než dost!

Prim hraje pohodlí

Muži rádi nosí pohodlné spodní prádlo a trenýrky se jeví jako nejkomfortnější varianta. S ohledem na střih, způsob ušití a široké nohavičky je zjevné, že žádný jiný typ prádla nemůže být tak pohodlný jako trenky.

Zrovna tak samozřejmě záleží i na vlastnostech materiálu. Trenýrky se obvykle vyrábí z bavlny, která dobře saje pot, je příjemná na dotek a vyhovuje proto i hodně náročným mužům.

Pánské trenýrky Represent exclusive

Dalším důležitým kritériem je vhodně zvolená velikost. Pánské trenky musí dobře sedět – neměly by tedy být příliš velké ani těsné. Zkrátka a dobře musí být tak akorát.

Nejzdravější typ spodního prádla

Proč brát při výběru spodního prádla ohledy na zdraví? A jak vůbec může spodní prádlo škodit? Bylo prokázáno, že příliš těsné spodky zahřívají genitálie a mohou negativně ovlivnit plodnost. V tomto směru jsou trenýrky nepřekonatelné, protože jsou velmi vzdušné. Nevěříte? Zeptejte se svého lékaře, jistě nám dá za pravdu.

Ženám se trenýrky líbí

Nejhezčí zadek sice dělají boxerky, ale průzkumy ukázaly, že ženám imponuje spíše celkový dojem, jakým na ně muži v trenýrkách působí. Dobře padnoucí trenky v pěkném designovém provedení vypadají velmi dobře a působí volnomyšlenkářsky.

Pánské trenýrky Represent exclusive

Rozhodně nevyšly z módy

Jestliže ve vás trenýrky evokují představu postaršího pána, který nevyjde na zahradu v ničem jiném než ve svých třicet let starých spodkách, podívejte se na aktuální nabídku pánského spodního prádla v Trenýrkárně. Seznamte se s českými a zahraničními značkami a udělejte si obrázek o tom, jak vypadají designové trendy spodního prádla v roce 2018. Garantujeme vám, že se do nich okamžitě zamilujete a budete je chtít je i pro sebe. Ostatně proč ne, dámské trenýrky jsou v kurzu!