Kvalitní sportovní vybavení a oblečení z pořádných materiálů je něco, na co nedají profesionální sportovci dopustit. Není se čemu divit. Zvykli si na komfort, který přináší promyšlené kousky oblečení vhodné do každého počasí. Jakmile vyzkoušíte profesionální oblečení i vy, nebudete chtít sportovat v ničem jiném.EM0063KIGRN_HURRICANE-M_01

Ochrana před deštěm a zimou

Cyklistika je sport, který vyžaduje pořádnou výbavu pro dosažení skvělých výsledků. Nemusíte nutně lámat rekordy ani závodit na profesionální úrovni, ale pokud se chcete stále posouvat dál, je dobré mít oblečení na úrovni. Lehké, nepromokavé oblečení z moderních materiálů je snadno sbalitelné. V případě potřeby se vám bude nepromokavá bunda jistě hodit. Nová kolekce pánského sportovního oblečení Kilpi navíc představuje ještě o třídu lepší využití moderních materiálů, než tomu bylo doposud.

Pohodlné oblečení pomáhá zlepšovat výkony

Vyrazíte na kolo nebo běhat a najednou, uprostřed vašeho plánovaného trénink se zatáhne a začne foukat vítr. Pokud nejste správně oblečení, riskujete nachlazení a donutí vás to otočit se a zamířit zpátky. Se správným vybavením si ale nemusíte dělat žádné starosti a dotáhnete to mnohem dál, než dřív. Jediným vaším limitem se tedy stanou vaše možnosti a to, co dokážete. O termoregulaci, ochranu před deštěm a nepříznivým počasím se už postará profesionální sportovní oblečení.

Nová letní kolekce pro každého aktivního sportovce

Pokud i vy toužíte zažít komfort, který přináší profesionální cyklistické oblečení, navštivte stránky Kilpi a vyberte si. Nová letní kolekce nabízí kromě fenomenální funkčnosti i dokonalý design, se kterým rozhodně zazáříte. Posuňte své výkony ještě o něco dál a odměňte se za všechny ujeté nebo uběhnuté kilometry pořádným vybavením. Na dalších cestách a posouvání vašich limitů se vám budou jednoznačně hodit.