Už odedávna jsou na českém trhu nejrůznější didaktické hry a pomůcky. K těm, které znáte, se s jejich vývojem přidaly spousty těch, které jste zatím ještě neviděli. Jsou dřevěné, umělé, měkké, studené, jemné, malé i velké… Přesvědčte se sami, co vše se s nimi dá dělat.

Zábava pro všechny holčičky i kluky

Didaktické pomůcky jsou velmi oblíbené. Jejich nejširší sortiment na trhu nabízí společnost Nomiland.cz. Mezi více než 2000 důmyslnými pomůckami jistě najdete nějakou, která se vám zalíbí a kterou obdarujete své nejmenší.

Do sekce didaktických pomůcek patří společenské hry, stavebnice, modelovací hmoty, skládačky, puzzle, mozaiky, hlavolamy, ale také pomůcky procvičující naše smysly, pomáhají učit hodiny a čas, poznávat lidské tělo, přírodu, nebo zkoumat a mnohé další.

Vyberete mezi nimi hry a pomůcky pro nejmenší dětičky, ale i pro ty větší, předškoláky, nebo školou povinné. Mezi nejoblíbenější bezesporu patří puzzle, stavebnice, manipulaci a motoriku procvičující hry, větší děti mají v lásce lupy, mikroskopy, experimenty, ale také společenské hry jako jsou např. Activity.

Tvoření nabízí odpočinek, relaxaci a zvyšuje koncentraci

V nabídce Nomiland.cz jsou i výtvarné potřeby. V této sekci jsou zahrnuty barvy, papíry, modelovací hmoty, různé vzorovače a děrovače, které využívají ke zdobení už tříleté děti v mateřských školkách. Stejně dobře ale ozdobí papíry všem. Hezké jsou i dekorační materiály, třpytky a jiné drobnůstky pro barevné a kreativní tvoření.

Zvláště velké vyžití nabízí holčičkám, které se jemnou prací dovedou bavit několik desítek minut.

Dopřejte vašim dětem aktivní odpočinek s didaktickými pomůckami a výtvarnými potřebami a dovolte jim, aby si tříbily smysly, estetické cítění a třeba našli svůj nejoblíbenější koníček.