Prospějte svému tělu i duši relaxací ve vířivce

0
111

Jestli doma nemáte vířivku, ale měli jste možnost vyzkoušet si ji na dovolené, nebo víkendovém wellness pobytu, jistě jste pozorovali její blahodárné účinky. Cítili jste se jistě odpočatí, zrelaxovaní, uvolnění a velmi spokojení. Jestli jste tyto pocity přičítali právě tomu, že jste na dovolené, nebo odpočinkovém pobytu, nenechte se mýlit! Bylo to právě vířivkou a jejím velkým vlivem na vás.

Tento pocit si můžete dopřát třeba denně u sebe doma. Stačí, pořídíte-li si vířivku.

Investujte do kvality

Při výběru vířivky rozhodně nevybírejte jen podle ceny. Musíte vzít v potaz i další kritéria, jako je počet trysek, materiály použité při výrobě vířivky, její prostornost, počet míst k sezení i ležení, pohodlí při ovládání, případně další funkce, jako je kupříkladu protiproud a mnohé jiné.

Precizní společnosti zajišťující prodej vířivek nabízí vystavení i těch nejluxusnějších vířivých van v showroomech. Využijte tuto jedinečnou možnost a prohlédněte si kvalitní výrobky na vlastní oči.
Spousta z nich je trvale skladem, a pokud je nutné individuální objednání přímo z USA, proběhne do 8 týdnů. Je možné domluvit se i na úpravách vířivky dle vašich přání nebo potřeb.

Vířivky pro větší počet osob

Na místě je zmínit se i o vícemístných vířivých vanách. Vejde se do nich kupříkladu 9 osob, většinou je k dispozici jedno lehátko a zbytek míst k sezení.

Jestli si pořídíte vířivku, lehce v sobě rozproudíte krev a proberete se. Postačí, když si dáte koupel s vodou o stupeň nebo dva nižší, než je teplota lidského těla. Naopak, budete-li chtít nastolit tělu i duši klid před nočním spánkem, použijete vodu s teplotou o 1-2 stupně vyšší a nechte se příjemně unavit a uvolnit.

Pořídíte-li si menší či větší vířivku, zaručeně v ní získáte přítele, bez kterého byste si už neuměli představit žít.