Samozabarvovací brýlové čočky

0
260
Autor: Niek Beck
Autor: Niek Beck

http://busingers.ca/tag/gospel/feed Zapomínáte neustále doma na stole dioptrické sluneční brýle? Pořiďte si samozabarvovací brýlové čočky od Hoya. Výhoda samozabarvovacích brýlových skel spočívá v tom, že mění stupeň jejich zabarvení. Brýle se tedy přizpůsobují intenzitě slunečního svitu a prostředí. Samozabarvovací brýlové čočky představují brýlové čočky, které reagují na sluneční záření a plynule mění propustnost světla v šeru, popřípadě v místnosti od asi pěti procent do osmdesáti procent na slunci.

http://alvinghamvillage.co.uk/wp-login.php?redirect_to=http://alvinghamvillage.co.uk/?gf_page=upload Fotochromické brýlové čočky se tak dovedou přizpůsobit jakémukoliv prostředí. Rychlost a intenzita zabarvení závisí na okolních podmínkách. U společnosti Hoya si můžete vybrat barevná brýlová skla v nejrůznějších designech.

Barevná škála od Hoya se skládá ze dvou částí. Každá část obsahuje paletu barev speciálně zvolených pro jejich styl, funkčnost a oblíbenost. Při výběru barevných brýlových skel byste měli myslet na to, v jaké intenzitě slunečního záření budete brýle nosit. Platí totiž pravidlo, čím větší intenzita, tím by měly být skla tmavší.

Barevná škála barevných brýlových skel obsahuje barvy Spectrum Sphere, které obsahují sedmnáct celoplošných barev se šesti graduálními barvami. Výběr zahrnuje různé odstíny hnědé, šedé, modré, zelené a růžové barvy. Druhým typem barevné škály jsou Fashion barvy, jejichž součástí je dvanáct barevných odstínů brýlových čoček.

Konkrétní nabídku naleznete na této webové adrese www.hoyavision.cz/index.php?page_id=17354. Kromě samozabarvovacích brýlí a barevných brýlových čoček si můžete pořídit také klasické čočky. Ať už si vyberete jakékoliv brýlové skla nebo čočky značky Hoya, vždy si pořídíte ty nejkvalitnější produkty.