12 19 2018

Sportujete a nemůžete se zbavit kouření? Vyzkoušejte elektronickou cigaretu.

Většinou, pokud sportujeme, se zároveň snažíme dělat vše nejlepší pro své zdraví. Dbáme na pestrý jídelníček, dopřáváme si vitamíny, hodně pijeme pro správný pitný režim, cvičíme a trénujeme nejen pro dobré výsledky, ale i pro hezkou postavu a dobrý pocit ze sebe sama.

Co si však počít, pokud nám tento zdravý životní styl kazí zapálená cigareta, na kterou jsme si zvykli třeba v mládí a nemůžeme se jí zbavit? Patříte-li do této skupiny lidí, určitě byste měli vyzkoušet zdravější kouření v podobě elektronické cigarety.

Čím vším nám klasické kouření ubližuje

Sport a kouření nejsou vůbec přátelé. Jedno s druhým se nedá příliš kombinovat, a pokud jste kuřák, jistě pociťujete značná omezení, která přináší právě kouření. Jsou to především zadýchávání se i v okamžicích, kdy nekuřáci ještě s dechem vystačí, výkonnost je značně snížená a hůře jsou prokrveny svaly i mozek. K tomu musíme přičíst i vyšší zátěž srdce a celé dýchací soustavy, vyšší riziko zranění, snižování vitamínu D, vápníku a dalších důležitých látek.

Příznaky jsou však i viditelné a to jak na kůži, která rychleji stárne, je zašedlá, mdlá a tvorba vrásek je vyšší. Kuřáka často poznáte např. i podle vrásek kolem úst od špulení rtů. Silní kuřáci se nevyhnou ani zažloutnutí nehtů nebo částí prstů, což působí velmi nevzhledně.

Buďte moderní a zdravější

Tohle vše pomůže snížit nebo velmi omezit elektronická cigareta. Kouření je s ní jednoduše zdravější, vdechujete totiž pouze aromatizovanou páru obsahující nikotin, nikoli škodící kouř s obsahem dehtu. Úlevu pocítí i vaši blízcí či ti, kdo u vás zrovna sedí, nebudou pasivními kuřáky a nebude je obtěžovat zápach kouře.

Jistě oceníte i úspory, které se k tomuto kouření vážou. Navíc si můžete vybrat mnohé náplně do elektronických cigaret, takže chuť snadno obměníte. Dělí se do tří skupin: tabákové, ovocné a speciální. Ať už vám vyhovuje vanilka, mentol, klasika, jablko, hroznové víno či něco jiného, mezi bohatou nabídkou chutí si určitě vyberete.

Kvalitní elektronické cigarety, bohatý výběr příchutí i mnohé příslušenství najdete na stránkách mojeelektronickacigareta.cz. Zavítejte na ně a vyberte si takovou, která se vám bude designově nejvíce líbit. Uvidíte, že budete mile překvapeni.