Je spoustu lidí, kteří by opravdu rádi shodili nějaké to kilo, ovšem jen málokdo má tak silnou vůli, že se sám od sebe začne poctivě cvičit a opravdu mu to vydrží. Pravdou je, že hubnutí je stále aktuální téma, protože spoustu lidí opravdu chce shodit. Pokud si nevíte rady, určitě pomůže bootcamp!

Cvičení ve skupince

Jednou z možností, jak se motivovat k hubnutí pomocí cvičení je cvičit ve skupině. Někdy stačí jít třeba jen ve dvou, ale mnohem efektivnější je, když je vás tam několik, všichni totiž chcete to samé a tak trochu mezi sebou soupeříte, a právě to nabízí bootcamp. Jedná se o něco jako tábor pro dospělé, kde budete mít perfektní plán na hubnutí, protože převážnou část dne procvičíte a to ve skupině všech, co se tohoto táboru také zúčastnili.

Spolupráce s přírodou

Velkou výhodou je, že letní tábor můžete strávit pěkně v přírodě na čerstvém vzduchu. Jedná se o program s využitím všeho, co příroda nabízí. Budete mít tréninky přímo v terénu, což je velice efektivní a příjemné. Samozřejmě, že pokud se rozhodnete využít tento tábor v zimě, protože tato doba vám lépe vyhovuje, tak s velkou pravděpodobností nebudete venku, ale kemp se stěhuje do vnitřních prostor. Ovšem jistě si to užijete venku i vevnitř. Na obou typech kempů budete moci pracovat s různými cvičícími pomůckami, jako různé tyče, gumy a balóny.

Práce s odborníkem

Kromě skupiny lidí, kteří jdou za stejným cílem jako vy, se zde potkáte s odborníky, kteří jsou opravdovými trenéry a poradí vám, jak nejlépe to dělat. Můžete zde poznat spoustu nových přátel a to nejen mezi těmi, kdo si přišel s vámi zacvičit, ale také právě mezi trenéry, protože bootcamp nabízí, jak cvičení ve skupinkách, tak se může stát, že budete chtít či potřebovat individuální přístup, tak ho dostanete. Díky tomu budete mít co nejlepší výsledky, neboť trenér se bude soustředit na to, co vy potřebujete.

Jednou a napořád

Pokud se rozhodnete zjistit, co bootcamp nabízí a přihlásíte se, pak se vám to určitě zalíbí. Je zde spoustu lidí, co si to jednou jen chtěla zkusit a od té doby se zde pravidelně vrací, protože to byly pro ně pěkně prožité dny. Samozřejmě, že kromě pořádného tréninku si zde užijete i spoustu zábavy a navíc ztratíte nějaké to kilo, takže to nabízí samé pozitivní věci.

Co si nesmím zapomenout zabalit

Jak už bylo výše zmíněno, jedná se o tábor, na kterém se cvičí, takže nezapomeňte na sportovní oblečení a hlavně pevnou obuv, protože budete v terénu, tak budete potřebovat, aby vaše nohy měly jistotu a zbytečně nedošlo k nějakému úrazu. Raději si vezměte boty, které máte vyzkoušené, než abyste měli kupovat úplně nové, protože z nich můžete mít puchýře. Kromě toho nic jiného nepotřebujete, protože veškeré cvičební pomůcky zajistí kemp. A dobré je, přijet s dobrou náladou a odhodláním.

Cvičení je nejlepší forma, jak se zbavit kil navíc, dokážete se sami přinutit ke cvičení? Pokud ne, zkuste se přihlásit na bootcamp.