By: Glory Foods

Chcete-li zhubnout nebo jen jíst zdravě, neváhejte vyzkoušet krabičkovou dietu! Každá krabička má spočítané kalorie a vy si tak můžete snadněji udržet linii. Všechna jídla jsou navíc chutná a poctivě připravená.

Krabičková dieta v Praze

Dietu v krabičkách zná jistě každý. Ne všem se nám však chce každý den si chystat malé porce do misek a navíc se ještě starat o kalorie. Krabičková dieta Praha přináší skvělé řešení, jak ušetřit čas, peníze, ale především nenabírat kila!

Dietavkrabicce.cz nabízí pestrou stravy na každá den, která se může zaručit svojí kvalitou. Vy se už nemusíte starat o přípravu, pouze si objednáte program a můžete začít hubnout! Pokud se však chcete dát pouze na zdravou stravu, ani to není žádný problém. V nabídce jsou speciální programy pro zdravý životní styl, které vás udrží v kondici a zajistí vám krásný zdravý život.

Kvalitní suroviny nakoupí školení pracovníci z Dietavkrabičce.cz. Mají pro vás přichystáno mnoho různých chutných receptů, které sami připraví a zabalí. Přesně vám spočítají kalorie a vaše krabičková dieta tak může začít!

Osobní odběr? Ano!

Vaši krabičkovou dietu si můžete zdarma vyzvednout na deseti různých místech po celé Praze. Jedno odběrové místo na vás čeká také v Říčanech. Pokud však nemáte čas na osobní odběr, můžete si nechat vaši dietu doručit na vámi určené místo v regionech Praha, Praha-východ a Praha-západ.

Proč zvolit krabičkovou dietu?

Dietavkrabicce.cz dbá na vaše správné stravování, takže vám zajistí hned pět jídel denně (tak jak to má být) – snídani, svačinu, oběd, svačinu a večeři. Všechna jídla jsou vyvážená, dietní a zdravá, velmi chutná a mají přesně spočítané kalorie.

Mezi výhody patří také možnost konzultace s výživovým poradcem, který vám velmi rád poradí a odpoví na všechny otázky. I když se mu přiznáte, že v noci chodíte tajně na čokoládu. Výživový poradce rád pozná vaše stravovací návyky a pomůže vám je změnit k lepšímu.

Tato krabičková dieta Praha je navíc držitelem certifikátu HACCP, který zaručuje vysokou kvalitu programů a především manipulaci s pokrmy (jejich přípravu, skladování, distribuci). Zde si můžete být opravdu jistí. Krabičková dieta nebyla nikdy jednodušší ani chutnější. Neváhejte a vyzkoušejte!