add_box1.png_800_640_48298e3eeff9ff69f46f4ba186e92bc0

Chcete si konečně splnit svoje novoroční předsevzetí a proměnit své tělo na zdravější a štíhlejší verzi? Zahájení změny nemusí být nic složitého a s trochou pomoci se můžete dočkat krásných výsledků. Co přináší krabičková dieta a proč ji vyzkoušet?

Ideální start pro zdravé hubnutí

Říká se, že začátky jsou nejtěžší. Jakmile opadne prvotní motivace, přichází na řadu vytrvalost a disciplína. Právě v tomto momentu řada lidí selhává. Další klacky pod nohy hází také příliš mnoho informací, kdy jednoduše nevíme, jak správně jíst, abychom ztráceli přebytečný tuk. Z toho důvodu je vhodná krabičková dieta, kdy se přímo v praxi naučíte, jak mohou vypadat chutná a vyvážená jídla.

Úspora času pro přípravu jídel

Kromě předem vypočítaného příjmu energie vhodného pro hubnutí navíc získáte i cennou úsporu času. Jídla na každý den nemusíte osobně připravovat, ale postačí, když si je vyzvednete. Je to skutečně velmi jednoduché a díky častým rozvozům se nemusíte bát ani o čerstvost jednotlivých pokrmů. Krabičková dieta Praha nabízí donášku na míru v předem domluvený čas na dané místo. Klidně si tak můžete své denní menu vyzvedávat v práci.

Dostatek živin

Velkou předností takto sestavených krabičkových diet je hlídání obsahu důležitých živin. Nejedná se pouze o makroživiny v podobě tuků, sacharidů a bílkovin, ale zastoupeny jsou i minerální látky a vitamíny. Připraven je program pro ženy a pro muže.

Nezapomínejte také na pohyb

Vyvážený jídelníček tvoří podstatnou část úspěchu při hubnutí. Pokud chcete výsledky rychleji a zároveň i formovat svou postavu, zařaďte pravidelný pohyb. Může se jednat o cvičení v posilovně, ale i obyčejné procházky, jízdu na kole a podobně. S pohybovou aktivitou rozproudíte krevní oběh, což pomáhá činnosti imunitního systému a odbourávání škodlivin, které se rády ukládají právě v tucích.