Doplňky stravy, které by vám na jaro neměly chybět

0
572

http://czechinthekitchen.com/2014/06/23/nawlins-i-love-you/amp/ V současné době existuje nespočetné množství potravinových doplňků, které slouží na podporu imunitního systému, pomáhají v boji proti únavě anebo zvyšují komfort ženám během menopauzy. Velké oblíbenosti se těší doplňky stravy na čistě přírodní bázi, takže neobsahují chemické sloučeniny. V následujících řádcích vám představíme hned čtyři přírodní produkty.

STIMULEN

buy clomid online safely uk Prvním doplňkem stravy, který rozhodně stojí za zmínku, je STIMULEN. Používá se ke zvýšení komfortu při menopauze a eliminuje příznaky jako návaly tepla, pocení i podráždění. STIMULEN se doporučuje i ke zlepšení sexuálního zdraví a potlačení stresu. V neposlední řadě vám pomůže udržet normální funkce reprodukčního systému.

HOŘČÍK + B6

Jednou z nenahraditelných součástí kostí a zubů je jednoznačně hořčík, jehož úkolem je zajistit normální energetický metabolismus. Hořčík se sice získává z potravy, nicméně je vhodné ho ještě doplnit. Zakoupit si můžete HOŘČÍK + B6, přičemž vitamin B6 má velice dobrý dopad na nervovou soustavu jako takovou. V kombinaci s hořčíkem vitamin B6 normalizuje funkci imunitního systému.

KYSELINA LISTOVÁ Super

Především během těhotenství a před početím je vhodné užívat kyselinu listovou, která je žádoucí k dělení buněk. KYSELINA LISTOVÁ Super je vhodná i během kojení, protože se dostává do mateřského mléka, a tím pádem se předává dítěti. V tomto produktu jsou i další důležité vitamíny jako B12.

l2taqzo

 

OMEGA 3 VEGAN

Pro lidský organismus jsou důležité nenasycené omega-3 kyseliny dokosahexaenové (DHA). Vzhledem k tomu, že je OMEGA 3 VEGAN veganský produkt, je vhodný i pro lidi vyznávající tento způsob života. Jedná se o olej získávaný z mořské řasy Schizochytrium, která je bohatá právě na omega-3 kyseliny.

Jestliže si tedy chcete koupit nějaký potravinový doplněk, podívejte se do nabídky lékárny Gigalekarna.cz, kde jsou produkty od společnosti NATURVITA.