Každá žena si přeje mít postavu skoro jako modelka a mnohé jsou pro to ochotné udělat opravdu maximum. Drží různé diety, trápí se v posilovně a jediné, co je čeká je akorát apatie z nevydařeného výsledku. A tak není lepší způsob, než si nechat poradit od lidí, co tomu rozumí.

Co znamená mít zdraví a linii v krabičce?

Pro někoho je velmi známá metoda, kdy držíte tak zvanou krabičkovou dietu, jedná se o to, že vám budou dodány pětkrát denně krabičky, v kterých budete mít připravené pokrmy. Je to poměrně jednoduchá metoda a každý odborník vám řekne, že celý problém vaši nadváhy spočívá v tom, že jíte nepravidelně. Někteří mají problém i s nezdravým jídlem a málo pohybem, avšak základem je kvalitní jídlo pětkrát denně. A právě krabičky vám tohle zajišťují, navíc je vytváří opravdoví odborníci, kteří jídelníček sestaví tak, abyste měli i přísun zdravých látek, což vašemu tělu a zejména organismu velice prospěje.

Krabička se od krabičky liší

Pravdou je, že musí mít jiný jídelníček žena, která celý den stráví u počítače v kanceláři a muž, který celý den skládá těžké bedny. Proto je důležité, aby se tím zabývali odborníci, kteří dokážou posoudit, jaké jídlo patří do vaší krabičky. Přesně určí nejen složení, ale také váhu a počet kalorií, bílkovin a všech ostatních prvků, aby byl váš jídelníček vyvážený. Tedy takový, který prospívá nejen vašemu vzhledu, ale hlavně vašemu zdraví, protože nemocný člověk se nemůže cítit spokojeně, ani když má váhu dle svých představ.

Do práce, do domů – kam jen chcete

Jídlo v krabičkách má mnoho výhod. Mimo zdraví a štíhlou linii je zde také spousta ušetřeného času, který můžete strávit daleko efektivněji, než doma u plotny. Můžete se více věnovat rodině a společným aktivitám, a tak zajistíte dostatek pohybu celé rodině. Samozřejmě, že když nevaříte, tak ani nezašpiníte tolik nádobí, takže ušetříte i trochu práce. A kromě toho vám budou krabičky dováženy úplně kamkoliv si přejete, takže se nemusíte bát toho, že jste dózu s obědem do práce nechali doma na skříni, protože oni vám ji dovezou.

Kolik mě krabičková dieta bude stát?

Všechno záleží na tom, zda si opravdu necháte dovážet poctivě všech pět jídel denně, což by bylo vhodné aspoň pro začátek, abyste si opravdu zvykli na jídlo v danou dobu, tedy jistý režim. Každopádně je jasné, že to bude také poněkud dražší. Avšak později můžete upustit od krabičkové diety, snídaně a svačiny si nachystáte sami, protože už bude vědět, jak na to a třeba do práce si necháte vozit jen oběd, což už je levnější varianta. Také rozhoduje to, po jak dlouhou dobu si necháte jídlo dovážet. Je mnoho lidí, kteří stejně nevydrží a dají si o něco navíc, co jejich krabičky neobsahují a pak je samozřejmě tato dieta úplně zbytečná a klidně si můžete objednávky zrušit.

 

Avšak se vám to zdá nemožné krabičková dieta patří mezi ty nejefektivnější právě proto, že vás naučí jíst pravidelně ve stejnou dobu, což je opravdu důležité. A když ke všemu dostanete to správné jídlo, tak budete zdraví a nad míru spokojení.