Jak zhubnout je otázka, kterou si mnozí z nás pokládají při každém pohledu do zrcadla. Není to snadné, ani když se umíme ovládat a nejsme zrovna noční „vymetači lednice“ či fandové do cukrovinek.

Nejčastější novoroční předsevzetí souvisí s naší snahou zhubnout

„Začnu hubnout“, „začnu zdravě jíst“ – to je top dvojka mezi předsevzetími, která si dáváme. A na nový rok si je dává téměř polovina z nás. Jenomže předsevzetí nás též rychle opouštějí. Chybí nám motivace, inspirace, vedení a pomoc. A při hubnutí je rozhodně potřebujeme. Odpovědi, jak zhubnout, musíme hledat u odborníků, protože kdyby to bylo snadné, tak by s nadváhou a obezitou nemusel bojovat nikdo.

Pojďte konečně zhubnout s GetFitOnline

Obezita způsobuje, že se necítíme být atraktivními. Je též příčinou vzniku různých závažných onemocnění. S nadváhou s sebou často táhneme celou rodinu, a je dost typické, že když má nadváhu v rodině žena, není na tom jinak ani její partner či děti. Projekt GetFitOnline přišel s myšlenkou hubnout zdravě. Základem programu je naučit nás zdravě žít, motivovat nás a nabídnout ten správný jídelníček na hubnutí.

Jídelníček je kompletní program na 30, 60 nebo 90 dnů, který nás naučí nejen zdravěji jíst, ale rovněž nabídne různá cvičení, která umí pomoci dostat se do kondice a osvojit si zásady zdravého a aktivního životního stylu.

GetFitOnline se hodí i pro ty, kdo nejsou v psychické a fyzické pohodě

Projekt GetFitOnline nabízí programy pro tři skupiny lidí. Nejen pro ty, kdo chtějí zhubnout, ale pro každého, kdo se potřebuje dostat do psychické pohody (program: Chci se zbavit stresu) či do fyzické kondice (program: Chci být fit). Takže i když nejste notorický milovník diet a hubnutí, ale spíš hledáte nasměrování ke zdravějšímu a aktivnějšímu životnímu stylu, jste na stránkách projektu GetFitOnline rozhodně správně.